بهینه سازی وب سایت (SEO)

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، بمنظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق، انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو نامیده میشود. مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن میباشد. بطوریکه در چند سال اخیر سیاست های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت ها همسو شده است.

یکی از کارهای مهم برای بهینه سازی سایت ، تولید محتوای مناسب و جدید برای آن سایت می باشد.
محتوای مناسب علاوه بر اینکه بازدید یک سایت را بالا می برد اعتبار سایت را نیز نزد موتورهای جست و جو افزایش می دهد و می توانید لینک های طبیعی برای سایت ایجاد کند.

در آشا، بهینه سازی وب سایت طبق مراحل زیر انجام می شود:
  تحلیل سایت و زمینه فعالیت مشتری و در نهایت جمع آوری کلمات کلیدی که بیشترین آمار جستجو را دارند.
  بررسی سورس سایت و انجام امور سئو مربوط به آن که اصطلاحاً به این کار سئو درون صفحه ای یا OnPage گفته میشود. درج کلمات کلیدی صحیح، درج توضیحات برای تصاویر، درج کلمات کلیدی در آدرس صفحات، درج صحیح عنوان صفحات، بهینه سازی سرعت بارگذاری وب سایت و ... از جمله مثال های سئو OnPage میباشند.
  انجام امور جانبی مربوط به بهینه سازی سایت که اصطلاحات به آن سئوی OffPage گفته میشود. نمونه ای از این قبیل کار ها، لینک سازی (link building) میباشد.
  بررسی دوره ای وب سایت و انجام تغییرات، همگام با بروز رسانی موتور های جستجو

 
 

آماده شروع کار هستید؟ آیا میخواهید در مورد فرآیند و نحوه کار مشتریان ما اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
گام به گام با هم پیش میرویم. لطفا فرم درخواست مشاوره را به صورت کامل تکمیل نمایید تا ما برای شروع مذاکره با شما اقدام کنیم.

ارسال درخواست مشاوره  

نگه داشتن کاربران در سایت با استفاده از محتوا

بازاریابی اینترنتی می تواند یک ابزار قدرتمند و سودآور باشد بدین معنی که به انتقال پیام شما و فروش برند شما کمک شایانی می کند...

ادامه مطلب  

افزایش فروش با استراتژی بخش بندی

قبل از آنکه شما بتوانید تجربه عالی در دنیای دیجیتال کسب کنید، شما نیاز به این دارید که بدانید برای چه افرادی دارید این را خلق می کنید...

ادامه مطلب  

7 ایده برای بازاریابی وب سایت های پزشکی

همه وب سایت های پزشکی یکجور هستند : “شما قطعا به یک وبسایت بهتر نیاز دارید”...

ادامه مطلب