توسعه وب سایت

توسعه وب سایت توسعه دهندگان ما در کنار طراحان پروژه و متخصصین در پیاده سازی استراتژی محتوای وب سایت به منظور حفظ کیفیت و تعادل بین جلوه های بصری و کارایی فعالیت می کنند. معمولا این فرآیند زمان بر بوده و نیاز به تمرکز و همکاری دو جانبه مشتری و طراحان به منظور ارائه به توسعه دهندگان دارد.
واحد توسعه در سه زمینه اصلی سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) یا به اختصار CMSها، فروشگاه ها و وب سایت های تجارت الکترونیک (E-Commerce) و توسعه وب سایت های اختصاصی فعالیت می کند.
در ارتباط با سیستم های مدیریت محتوا و چرایی استفاده از آنها می توان به سرعت پیاده سازی، هزینه کمتر، کاربری آسان برای مشتریان و توسعه دهندگان و بهینه شده در موتورهای جستجو اشاره کرد.
سیستم های تجارت الکترونیک و فروشگاهی نیز با بهره گیری از امکانات اصلی در زمینه فروشگاه های اینترنتی امکانات و پلاگین هایی را به توسعه دهندگان از جمله مدیریت سبد خرید ،ایجاد حساب کاربری برای مشتریان و اتصال به درگاه های بانکی شرایطی را فراهم کرده اند که بسیاری از مشتریان خواستار فروشگاه های اینترنتی از این سیستم ها استقبال نمایند.
اما در رابطه با طراحی و پیاده سازی اختصاصی وب سایت ها می توان گفت که گروه نرم افزاری آشا با بکارگیری از برنامه نویسان مجرب و متخصص خود افتخار دارد تا راهکارهای نوین و امن را متناسب با نیاز مشتریان به صورت اختصاصی توسعه و پیاده سازی نماید.

 
 

آماده شروع کار هستید؟ آیا میخواهید در مورد فرآیند و نحوه کار مشتریان ما اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
گام به گام با هم پیش میرویم. لطفا فرم درخواست مشاوره را به صورت کامل تکمیل نمایید تا ما برای شروع مذاکره با شما اقدام کنیم.

ارسال درخواست مشاوره  

نگه داشتن کاربران در سایت با استفاده از محتوا

بازاریابی اینترنتی می تواند یک ابزار قدرتمند و سودآور باشد بدین معنی که به انتقال پیام شما و فروش برند شما کمک شایانی می کند...

ادامه مطلب  

افزایش فروش با استراتژی بخش بندی

قبل از آنکه شما بتوانید تجربه عالی در دنیای دیجیتال کسب کنید، شما نیاز به این دارید که بدانید برای چه افرادی دارید این را خلق می کنید...

ادامه مطلب  

7 ایده برای بازاریابی وب سایت های پزشکی

همه وب سایت های پزشکی یکجور هستند : “شما قطعا به یک وبسایت بهتر نیاز دارید”...

ادامه مطلب