طراحی سایت 

تصور کنید ...
شما بسیار گرسنه اید، پس به رستورانی نزدیک که هیچوقت در آن نبوده اید می روید. بلافاصله اشتهای خود را از دست می دهید. چون بوی چربی فضا را پر کرده، تعدادی مگس دارن با بقیه غذای فرانسوی مشتری قبل خودشونو سیر می کنن. شما بر میگردید و خارج می شوید
شاید در دنیای وب مگس یا روغن نباشد، اما این سناریو را می توان یه جور دیگر در این دنیا ترسیم کرد. اگر بازدید کننده ها سایت شما را مرده و کثیف بدانند بدون توجه به رتبه در گوگل یا پیشنهاد شما آن را ترک خواهند کرد. 
ما در آشا رستورانی زیبا و لذت بخش را برای شما در قالب یک وب سایت طراحی می کنیم تا مطمئن باشید تمام کاربران از تماشای زیبایی آن لذت می برند و دوست دارند تمام غذاها (صفحات وب) شما را تست کنند. 
چجوری؟ با استفاده از متخصین و افراد با سلیقه در آشا
طراحی سایت طراحی وب سایت تنها یک قدم اولیه و شروع کار 
زمانی که کار طراحی تمام شد، محتوا و جزئیات در صفحات اضافه میشه و سعی میکنیم جلوه بصری سایت در کنار محتوا هنوزم جذاب باشه. باید توجه کنیم که بازدید کننده دنبال محتوای سایت می گرده و سمت سایت شما اومده، پس باید کاملا دقت کرد که اول طراحی جذاب باشه و هم اینکه محتوای صفحه کوتاه ولی در خور نیاز بازدید کننده باشد.

محتوا، مسیر ورودی بازدید کننده ها
اگر آنها دنبال جوابی باشند، دنبال راه حل باشند، یا فقط بازدید کننده سایت شما باشند، آنها برای محتوا به سایت شما راه پیدا کرده اند. 
محتوا شاید یک پست بلاگ، یک عکس، یک فیلم یا یک داستان باشد. تنها راه ارتباط با افراد محتوای شماست پس محتوای درست و قوی تهیه خواهیم کرد. 
شما باید مطمئن شوید که محتوای شما آنچه آنها می خواهند، زمانی که به آن نیاز دارند و مکان آن را برای تمام بازدید کننده ها فراهم می آورد. 
استراتژی تولید محتوای آشا برای شما راهکاری جهت تولید بهترین محتوا از زمان تولید، جستجو و ادامه آن را به منظور افزایش رتبه و علاقه ی کاربران ارائه می دهد. 
کار ما زمانی که یک وب سایت رونمایی می شود و یا یک کمپین اجرا می شود تازه شروع می شود. ما به طور پیوسته به جمع آوری اطلاعات و آمار محتوای شما جهت راهنمایی و بهبود محتوا می پردازیم. 
این فرآیند به شما کمک خواهد کرد تا به اهداف خود دست پیدا کنید.

 
 

آماده شروع کار هستید؟ آیا میخواهید در مورد فرآیند و نحوه کار مشتریان ما اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
گام به گام با هم پیش میرویم. لطفا فرم درخواست مشاوره را به صورت کامل تکمیل نمایید تا ما برای شروع مذاکره با شما اقدام کنیم.

ارسال درخواست مشاوره  

نگه داشتن کاربران در سایت با استفاده از محتوا

بازاریابی اینترنتی می تواند یک ابزار قدرتمند و سودآور باشد بدین معنی که به انتقال پیام شما و فروش برند شما کمک شایانی می کند...

ادامه مطلب  

افزایش فروش با استراتژی بخش بندی

قبل از آنکه شما بتوانید تجربه عالی در دنیای دیجیتال کسب کنید، شما نیاز به این دارید که بدانید برای چه افرادی دارید این را خلق می کنید...

ادامه مطلب  

7 ایده برای بازاریابی وب سایت های پزشکی

همه وب سایت های پزشکی یکجور هستند : “شما قطعا به یک وبسایت بهتر نیاز دارید”...

ادامه مطلب