پشتیبانی وب سایت

مشتریان امروزه وب سایت ها کاملا آگاه هستند که تنها داشتن یک وب سایت برای افزایش بهره وری و توسعه فعالیت آنها کافی نیست و باید همواره با استفاده از راهکارهایی چون تبلیغات، بروزآوری محتوا، ارسال خبرنامه ها و بسیاری موارد دیگر سعی به افزایش بازدید و جذب مشتریان بیشتر نمایند.
گروه نرم افزاری آشا با راهکارهای مختلف در زمینه پشتیبانی وب سایت ها بلافاصله بعد از اتمام طراحی سایت آمادگی خود را اعلام می دارد.
از جمله فعالیت های موثر در این زمینه می تواند تولید محتوا با توجه به هدف و فعالیت کارفرما، بروزرسانی کلیدواژه های سایت به منظور فعال شدن در موتورهای جستجو، کنترل و شناسایی لینک های وب سایت به منظور بررسی لینک های ضعیف و تقویت آنها با استفاده از روش های مختلف، بروزرسانی نقشه سایت و فایل روبات سایت در موتورهای جستجو به طور پیوسته و ... نام برد.

لازم به ذکر است پشتیبانی یک وب سایت یکی از مهمترین مسائل در بازاریابی اینترنتی می باشد. به گونه ای که اگر شما یک مشتری خوب داشته باشید انتظار دارد هربار که به سایت شما مراجعه می کند یک رویداد و تغییر جدید مشاهده کند و اگر پس از چند بار مراجعه همچین اتفاقی رخ ندهد مشتریان از بین رفته و وب سایت راکد خواهد ماند.
مهمترین مسئله در یک وب سایت مراجعه کنندگان به آن هستند. در حفظ آنها تلاش کنید، سرمایه های شما محسوب می شوند.

 
 

آماده شروع کار هستید؟ آیا میخواهید در مورد فرآیند و نحوه کار مشتریان ما اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
گام به گام با هم پیش میرویم. لطفا فرم درخواست مشاوره را به صورت کامل تکمیل نمایید تا ما برای شروع مذاکره با شما اقدام کنیم.

ارسال درخواست مشاوره  

نگه داشتن کاربران در سایت با استفاده از محتوا

بازاریابی اینترنتی می تواند یک ابزار قدرتمند و سودآور باشد بدین معنی که به انتقال پیام شما و فروش برند شما کمک شایانی می کند...

ادامه مطلب  

افزایش فروش با استراتژی بخش بندی

قبل از آنکه شما بتوانید تجربه عالی در دنیای دیجیتال کسب کنید، شما نیاز به این دارید که بدانید برای چه افرادی دارید این را خلق می کنید...

ادامه مطلب  

7 ایده برای بازاریابی وب سایت های پزشکی

همه وب سایت های پزشکی یکجور هستند : “شما قطعا به یک وبسایت بهتر نیاز دارید”...

ادامه مطلب