طراحی وب سایت مزون اینترنتی پریاس

 
اولین مزون اینترنتی لباس در ایران
  • CMS اختصاصی
  • طراحی
  • توسعه
  • مدیریت محصولات
  • مدیریت سفارشات
  • مدیریت کاربران

مزون اینترنتی پریاس با ایده ای نو در جهان وب حاضر شد، ایده ای که بر خلاف تفکرات خیلی ازش استقبال شد.
وب سایت پریاس دارای امکانات مدیریت کامل محصولات، مدیریت کاربران و ثبت سفارشات بود که پس از گذشت چند ماه قسمت ثبت سفارش دوخت نیز به این سایت اضافه شد.
تکنولوژی های بکار برده شده در اجرای این پروژه:

  • ASP.Net
  • MS SQL Server
  • HTML
  • CSS3

 

درباره مزون پریاس

انتخاب آنلاین، اعتماد، خدمات در محل هم اکنون که در سال 2015 زندگی می کنیم، جهان به سرعت در حال تغییر است. تکنولوژی و خدمات نوین به کمک انسان ها آمده است. زمان ارزش مندترین ثروت و دارایی ما و شماست. مزون اینترنتی پریاس، با استفاده از دو بستر اینترنت و منزل، بهترین و ارزشمندترین محصول و خدمت را در اختیار شما قرار می دهد.

پریاس مزون مجموعه از لباس های عروس و مجلسی زنانه و دخترانه است. مزون پریاس یک مزون اینترنتی است. تمامی لباس ها به شکل اینترنتی ارائه ونمایش داده می شود. برای هر از یک محصولات، نقد و مطالبی ارائه شده است که به انتخاب آنلاین شما کمک می کند. از تصاویر با کیفیت بهره برده می شود تا بافت و ریزه کاری های لباس دیده شود.

پریاس مزون مجموعه ای گسترده از خیاط های خانگی را در سطح تهران دارا است. این مجموعه در حال گسترش و بزرگ شدن است. بخش مربوط به خیاطان در سایت اختصاص یافته است که در آن می توانید نمونه کارهای خیاط های پریاس را مشاهده کنید.

بخش حساس و سخت کار مزون پریاس، بخش مربوط به ایجاد اعتماد و ارائه خدمات در محل زندگی مشتریان است. پریاس مسیری کاملا متفاوت را انتخاب کرده است. به جای آنکه شما به مزون ما بیاید، ما به منزل شما می آییم. کارشناسان پریاس با مراجعه به منزل شما، علاوه بر ارائه خدمات مشاوره ای رایگان در انتخاب لباس عروس یا لباس مجلسی مورد نظر شما، اندازه­گیری های لازم و پرو لباس را انجام می دهند.

تنوع بالای لباس ها در مجموعه پریاس در کنار مجموعه ای از خیاطان خانگی حرفه ای و استفاده از خدمات اینترنتی، آن را به مجموعه ای خاص تبدیل کرده است. تمامی سعی و تلاش ما در ارائه مناسب ترین خدمات با کم ترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن است.

هم اکنون فروشگاه اینترنتی پریاس مزون خدمات خود را در استان های تهران و البرز آغاز کرده است. به زودی در شهرهای بزرگ و در آینده ای نه چندان دور، در سراسر کشور، پوشش خدمات پریاس ارائه خواهد شد.

 
 

آماده شروع کار هستید؟ آیا میخواهید در مورد فرآیند و نحوه کار مشتریان ما اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
گام به گام با هم پیش میرویم. لطفا فرم درخواست مشاوره را به صورت کامل تکمیل نمایید تا ما برای شروع مذاکره با شما اقدام کنیم.

ارسال درخواست مشاوره  

نگه داشتن کاربران در سایت با استفاده از محتوا

بازاریابی اینترنتی می تواند یک ابزار قدرتمند و سودآور باشد بدین معنی که به انتقال پیام شما و فروش برند شما کمک شایانی می کند...

ادامه مطلب  

افزایش فروش با استراتژی بخش بندی

قبل از آنکه شما بتوانید تجربه عالی در دنیای دیجیتال کسب کنید، شما نیاز به این دارید که بدانید برای چه افرادی دارید این را خلق می کنید...

ادامه مطلب  

7 ایده برای بازاریابی وب سایت های پزشکی

همه وب سایت های پزشکی یکجور هستند : “شما قطعا به یک وبسایت بهتر نیاز دارید”...

ادامه مطلب