طراحی وب سایت پوشاک مهرزاد

 
تولید پوشاک مهرزاد
  • CMS اختصاصی
  • طراحی
  • مدیریت محصولات
  • مدیریت سفارشات

طراحی سایت فروشگاه پوشاک مهرزاد با هدف معرفی محصولات و قیمت ها و بعضا سفارش آنلاین راه اندازی شد.
تکنولوژی های بکار برده شده در اجرای این پروژه:

  • ASP.Net
  • MS-SQL Server
  • HTML
  • CSS3
  • JS

 

درباره پوشاک مهرزاد

تجربیات و شناخت چندین ساله اعضای مجموعه نسبت به پارامترهای کیفی پارچه، نحوه طراحی ، برش و چاپ بر روی محصول و عدم وجود محصولات با کیفیت منطبق با سلایق مصرف کننده ایرانی، بر آن شدیم تا با شناخت سلایق و نیاز مشتری و استفاده از باکیفیت ترین پارچه های موجود در بازار و به کار گیری جدیدترین متدهای طراحی و چاپ، در نخستین مرحله مبادرت به تولید تی شرت نماییم و پس از آن تصمیم داریم به تولید سایر محصولات متناسب با نیاز نسل جوان بپردازیم.

استفاده از اشعار و مضامین تاثیر گذار و بیان آن در قالب اشکال و مدل های چاپی، که به نوعی تداعی کننده همان مفاهیم اولیه شنونده می باشد،تمرکزاصلی تولید تی شرت توسط کادر طراحی این مجموعه است. ویژگی منحصر به فرد تولیدات این مجموعه، استفاده از طرح های متنوع و تولید در تیراژ محدود است که عموماً تکرارپذیر نمی باشد. لیکن حسب خواست بازار با المانهای جدید ،مجددا طراحی و عرضه خواهد شد.

سیاست کلی گروه بر این اساس استوار شده است که غالبا به تولید محصولات قابل استفاده مشترک توسط خانم ها و آقایان جوان مبادرت ورزد و ضمن در نظر گرفتن الگوهای منطبق برطراحی روز دنیا، به گونه ای تولید گردد که نظر مصرف کنندگان ایرانی را جلب نماید.

ساخت برند معتبر و قابل اعتماد داخلی که بتواند همواره نیاز مشتریان خود را به شایسته ترین شکل ممکن براورده نماید چشم انداز اتی اعضای این گروه طراحی است و در این راه سعی می نماید جدید ترین متد های طراحی و نمایش مد را نیز به کار گیرد و همواره نظرات انتقادی مخاطبان خود را جهت بهبود مستمر مد نظر قرار دهد. بدیهی است دستیابی به این هدف با همراهی و مشایعت خریداران ومصرف کنندگان محصولات و ارائه بازخوردهای موثرمشتریان بستگی خواهد داشت.

 
 

آماده شروع کار هستید؟ آیا میخواهید در مورد فرآیند و نحوه کار مشتریان ما اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
گام به گام با هم پیش میرویم. لطفا فرم درخواست مشاوره را به صورت کامل تکمیل نمایید تا ما برای شروع مذاکره با شما اقدام کنیم.

ارسال درخواست مشاوره  

نگه داشتن کاربران در سایت با استفاده از محتوا

بازاریابی اینترنتی می تواند یک ابزار قدرتمند و سودآور باشد بدین معنی که به انتقال پیام شما و فروش برند شما کمک شایانی می کند...

ادامه مطلب  

افزایش فروش با استراتژی بخش بندی

قبل از آنکه شما بتوانید تجربه عالی در دنیای دیجیتال کسب کنید، شما نیاز به این دارید که بدانید برای چه افرادی دارید این را خلق می کنید...

ادامه مطلب  

7 ایده برای بازاریابی وب سایت های پزشکی

همه وب سایت های پزشکی یکجور هستند : “شما قطعا به یک وبسایت بهتر نیاز دارید”...

ادامه مطلب