15 49.0138 8.38624 arrow 0 bullet 0 4000 1 0 horizontal https://www.adev.ir/blog 300 4000

استخدام یک شرکت طراحی سایت: خدماتی که باید در نظر بگیرید (بخش اول)

فروردین 5, 1396
679 مشاهده

شما به یک شرکت طراحی سایت برای بروزرسانی سایت خود یا راه اندازی یک سایت جدید نیاز دارید. این شرکت ها نیاز به یک طراح های قوی دارند. شما می خواهید مطمئن شوید که سایت شما واکنشگرا (Responsive) است. و شما می دانید که به راه اندازی یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) نیاز دارید در این صورت شما و تیم شما می تواند سایت را بروزرسانی کند. تمام اینها خدمات پایه بسیاری از شرکت های طراحی سایت هستند. اما برخی خدمات هستند که چشم ها به دنبال آنها هستند که می توانند سایت شما را تاثیرگذارتر کنند، زمان بیشتری در سایت شما صرف شود، و سازگاری بیشتری داشته باشد.

یک سایت تاثیرگذار یک تجربه کاربری موفق دارد

هر شرکت طراحی سایت می تواند تجربه کاربری را به لیست خدمات خود اضافه کند. چرا که تجربه کاربری یک نیاز اساسی در طراحی سایت است. سوالی که پیش می آید این است که: در عمق خدمات تجربه کاربری این شرکت طراحی سایت چیست؟ از چه ابزارهایی برای توسعه تجربه کاربری (User Experience) استفاده می کنند؟ آیا طراحی اولیه آنها بصورت شخصی است؟ برای دریافت بیشتر از اینها، آنها جزئیات بیشتر از عملکرد و چینش دکمه فراخوانی با وظایفی که هر یک از اشخاص به آن نیاز دارند انجام دهند وقتی سایت را بازدید می کنند در اختیار می گذارند؟ طرح پایه برای تمرین بهتر و ایجاد حس مشترک استفاده می شود. طرح های اولیه پیشرفته کاربران را بر روی صندلی راننده می نشانند، و پایه همه اطلاعات معماری هستند، ساختار سایت و جریان تجربه ای که نیاز دارند و می خواهند به این طرح بستگی دارد.

یک طراحی سایت ماندگار نیاز به یک برنامه جدی برای محتوا دارد

هیچکس یک سایت پیش پا افتاده نمی خواهد. انتخاب یک طراحی سایت هوشمند می تواند این اطمینان را دهد که سایت جدید شما یک عمر طولانی مدت دارد. اما مطالب شما باید چگونه باشد؟ یکی از روش های رایج که راه یک سازمان را از مدرن بودن و ارتباط سایت خود را از دست بدهند این است که نمی دانستند که چه زمانی مطلب را حذف و یا بروزرسانی کنند، و کجا مطلب را باید مستقر کنند. یک شرکت طراحی سایت با تجربه یک برنامه محتوایی بلند مدت و حکومتی در نظر می گیرد هنگام توصیه شما برای طراحی مجدد. یک برنامه حکومتی برای محتواگذاری باید فرم و موضوع محتوای شما را در نظر بگیرد، این طول عمر است، چطور این می تواند تغییر کاربری بدهد، و چه زمانی باید از دور خارج شود. جفت شدن با تقویم مطالب، برنامه محتوای حکومتی تضمین می کند که تیم شما می تواند سایت شما را برای سال های پیش رو حفظ و تازه نگه دارد.

جزئیات طرح، شخصی سازی، گردش کاربر، و محتوای حکومتی عناصر حیاتی برای هر پروژه طراحی سایت هستند. وقتی یک شرکت طراحی سایت را در نظر دارید، مطمئن شوید این مراحل را در خدمات خود اجرا می کنند بنابراین شما بهترین هزینه را برای تبلیغات و بازاریابی کردید.

در قسمت بعدی ما درباره چگونگی تاثیر استراتژی محتوایی یک شرکت طراحی سایت می تواند تضمین کند که وب سایت شما سازگار است با تغییرات مورد نیاز مجموعه و کاربران شما.

دیدگاه ها 0

دیدگاه خود را در مورد این مطلب درج کنید