15 49.0138 8.38624 arrow 0 bullet 0 4000 1 0 horizontal https://www.adev.ir/blog 300 4000

قابلیت آلبوم اینستاگرام دیگر فقط برای تبلیغات نیست

فروردین 6, 1396
645 مشاهده

اینستاگرام ایده گذاشتن آلبوم را همگانی کرد، ویژگی ای که تا چندی پیش تنها برای تبلیغات اینستاگرام به کار می رفت. همه در ها را به روی ما باز شده، و اینستاگرام قابلیت استفاده از این قابلیت شبه برانگیز را در اختیار ما گذاشته است.
واکنش ها به این قابلیت جدید در هم آمیخته شده است. برخی از اینکه آلبوم ها را بصورت عمومی به اشتراک بگذارند می ترسند. نظر من این است که ای یک قابلیت خوبی برای اینستاگرام است و اکثریت افراد از این ویژگی استفاده خواهند کرد. آلبوم ها تاثیرگذارتر از یک پنجره شیشه ای هستند بر روی زندگی شخصی، برندها، دوستان، و خانواده های عضوی که ما دنبال می کنیم.

قابلیت آلبوم اینستاگرام چه کاربردی برای کسب و کار شما دارد؟

شما فرصت بهتری برای نشر یک رویداد را دارید

چه پشت صحنه اسکار باشد و یا یک رویداد اجتماع محلی سازماندهی نشده، این یک فرصت برای جلب توجه کاربران ما با یک عکس (یا ویدئو) و فراهم کردن یک زمینه برای کنجکاو کردن افراد در این که ما که هستیم است. دلیل استفاده از آلبوم اینستاگرام این است که ما همه کمد ها را پر از آلبوم های عکس در 90 ثانیه کرده ایم_ ما انسانیم و از خاطرات از آغاز لذت میبردیم و می بریم.

شما باید افزایش مشارکت را ببینید

ما بطور طبیعی، موجودات کنجکاوی هستیم. این به سرعت سود آور می شود برای ما وقتی بفهمیم که چگونه این قابلیت تاثیر مثبتی روی مشارکت در برند ما در شبکه های اجتماعی معروف می گذارد. در تئوری، این در واقع 2 تا 10 نقطه بین دکمه ذخیره و لایک می تواند تشویق به کشیدن و در نتیجه، افزایش تعامل به طور کلی است.
شما می توانید یک دکمه فراخوانی هوشمندانه طراحی کنید

به عنوان کسب و کار، ما همیشه می خواهیم که دکمه فراخوانی ما واضح باشد، رو و وسط، اما زمانی که پا به شبکه های اجتماعی می گذاریم، ما باید با سنجیده عمل کنیم در این راه در استفاده از دکمه های فراخوانی (CTA). “همین حالا کلیک کنید”، “سفارش دهید”، و سایر دکمه های فراخوانی مانند اینها می توانند به راحتی احساس اسپم بودن را انتقال دهند. یک رشته از چند عکس به ما این امکان را می دهد که دکمه فراخوانی را هنگامی استفاده کنیم که کاربران کاملاً در مورد آن چیز مطمئن شدند، این شانس مشارکت بیشتر را برای ما افزایش می دهد.

قبل از پایان، چند خطی در مورد محدودیت ها صحبت کنیم. (اینها در واقع زیاد نیستند). اگر شما نمیتوانید آلبوم آپلود کنید یا برای شما هنوز این قابلیت باز نشده است، احتمالاً ورژن اینستاگرام شما قدیمی است و شما باید آنرا به ورژن 10.9 آپدیت کنید. شما تنها می توانید تا 10 عکس یا ویدئو در یک آلبوم آپلود کنید اما در نظر بگیرید که 10 بار کشیدن روی صفحه گوشی بسیار زیاد است. شما می توانید برای هر تصویر فیلتری اعمال کنید اما تنها یک توضیح ثابت برای هر 10 عکس می توان گذاشت و با کشیدن و رفتن به عکس بعد متن تغییری نمی کند.

شاید شما این تغییر را دوست نداشته باشید، اما اینستاگرام با 400 میلیون کاربر فعال، این تغییر را اعمال کرده است، پس چرا زودتر ما این تغییر را دریافت نکنیم؟

دیدگاه ها 0

دیدگاه خود را در مورد این مطلب درج کنید